На Львівщині відбудеться Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція»

Упродовж 1-3 вересня  в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція». 

Про це сьогодні, 30 серпня, повідомила під час брифінгу директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська.

“Це подія знакова для України та Львівщини. Метою нашої асамблеї є показати українську жінку професійною, активною та водночас тою, яка зберігає традиції та виховує дітей, яка творить для нас надзвичайно потужне, сильне інтелектуальне лобі за кордоном”, – зазначила Ірина Ключковська.

Відтак, унікальність події полягає в тому, що вперше з’їжджаються з усіх континентів з 26 країн світу українки, які, займаючи солідні професійні та громадські позиції в країнах свого проживання, активно працюють для України.

“Надзвичайно приємно, що така подія вперше відбудеться саме на Львівщині. Це надзвичайна платформа для дипломатії та популяризації України у світі”, – наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

За словами Мирослави Туркало, панельні дискусії та круглі столи переплітатимуться з мистецькими подіями та культурними заходами.

Додамо, що для Першої Міжнародної Асамблеї «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція» створили спеціальне лого.

“Центральна вісь – це Україна, навколо якої злітаються, з’їжджаюся з усіх країн українки, їх інтелект, професійність і вони як обереги наших українських традицій”, – закцентувала увагу Ірина Ключковська.

Зазначимо, що спеціальною гостею події буде Рейнелл Андрейчук, перша жінка-сенаторка в Канаді від провінції Саскачеван.

Серед учасниць заходу будуть такі знакові постаті як: Анна Кантер, співзасновниця Культурного центру Анни Київської в Санлісі (Франція); Марта Кебало, голова представництва СФУЖО в ООН (Канада); Мирослава Ґонґадзе, головна редакторка та очільниця Української служби «Голосу Америки» (США) та багато інших.

До учасниць Асамблеї звернуться Оксана Линів, головна дириґентка Опери м. Ґраца (Австрія), а також Павло Ґрод, президент Світового Конґресу Українців.

В Асамблеї візьмуть участь депутатки Верховної Ради України VІІІ скликання Оксана Білозір та Оксана Юринець, які впродовж виконання своїх депутатських обов’язків активно співпрацювали зі світовим українством.

Із детальною програмою можна ознайомитися за посиланням. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*