На Львівщині відбудеться кубок Автомобільної федерації України «Гран-прі міста Львова» з драгрейсингу

1

У суботу, 1 червня, на ділянці траси від перехрестя вул. Наукова – Кульпарківська (м. Львів) – до вул. Л. Українки (с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області) розпочнуться представницькі змагання за Кубок Автомобільної федерації України «Гран-прі міста Львова» з драгрейсингу.

У змаганнях візьмуть участь близько 40 учасників із Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської та Рівненської областей.

Змагання відбудуться за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Організатор змагань: директор Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков.

Початок змагань о 10.00 годині.

Довідка:

Драгрейсинг – автомобільні змагання зі спринтерським заїздом на дистанцію 402 метри (¼ милі). Рідше проводяться заїзди на ½ милі (804 м.), 1/8 милі   (201 м.) або на милю (1609 м.). Драгрейсинг – це гонка на прискорення, яка проводиться на прямій трасі. Особливо популярний цей вид спорту в США, де змагання проводяться більше пів століття. Найпоширенішими дисциплінами є гонки автомобілів і мотоциклів з поршневими двигунами, проте існують змагання і для реактивних електромобілів, скутерів, велосипедів і навіть тракторів та газонокосарок.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*