На Львівщині відбудеться конференція «Литва – Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації / плануванні професійної кар’єри учнів»

У четвер, 12 вересня, відбудеться конференція «Литва – Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації/плануванні професійної кар’єри учнів».

В межах конференції презентують дослідження виконані в рамках проекту «Литва–Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації/планування професійної кар’єри учнів», концепцію профорієнтаційної роботи з  учнями – внутрішньо переміщеними особами з врахуванням їх життєвого досвіду. Також говоритимуть про профорієнтацію, як форму абілітації підлітків, на життя яких вплинула війна, досвід молодіжних таборів Литва-Україна, особливості профорієнтаційної роботи на території Станиці Луганської.

Окрім цього, серед розглянутих питань будуть – «Можливості проекту для адаптації  в  систему української  освіти», «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в місцеві громади», «Особливості інтеграції до місцевого ринку праці внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО», «Виклики сучасного ринку праці  до організації профорієнтаційної роботи учнів».

Початок заходу о 10:00 год за адресою: конференц-зал готелю «Львів» (м. Львів, пр. Чорновола, 7).

Детальна програма заходу за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*