На Львівщині відбудеться II етап Кубка України зі стрільби з лука

26-30 червня на базі СДЮШОР «Електрон» у місті Львові відбудеться ІІ етап Кубку України зі стрільби з лука – «Кубок Заслуженого тренера України Богдана Кокота». Початок змагань о 09:30 год. Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Цьогоріч для участі у змаганнях очікують понад 250 лучників, які представлять збірні команди з 9 областей України та міста Києва. Урочисте відкриття змагань відбудеться о 13:45 год.

Зазначимо, що «Кубок Заслуженого тренера України Богдана Кокота» є одним зі змагань у національному сезоні 2018 року зі стрільби з лука, який включений у систему рейтингової оцінки виступів спортсменів для подальшого розгляду та формування з числа кандидатів, списків членів штатної збірної команди України на 2019 рік.

Довідково:

Богдан Кокот – народився 30 червня 1955 року на Івано-Франківщині. Майстер спорту зі стрільби з лука, Заслужений тренер України зі стрільби з лука (1994). Серед найвідоміших вихованців: ЗМС Катерина Палеха, МСМК Сергій Антонов, Олег Сорока, Танзіля Гільфанова, МС Ігор Солтан, Олександр Мазін, Олександра Сахарова та ін. Видатний організатор розвитку стрільби з лука на Львівщині. За ініціативи Богдана Кокота КДЮСШ «Електрон» у місті Львові набула статусу спеціалізованої школи олімпійського резерву, також він започаткував міжнародний молодіжний турнір «Олімпійські надії», який щороку проводять у Львові та низку інших змагань різного рівня. Помер у 1999 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*