На Львівщині відбудеться ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019»

5 березня, на Арені Львів, розпочне роботу ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019». Про це сьогодні, 27 лютого, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.«В межах виставки ми проведемо масштабну конференцію «Як стати успішним фермером». Тут фермери зможуть отримати інформацію про програми державної підтримки, а також ми запрошуємо цікавих і фахових спікерів, які нададуть корисну інформацію з питань землевпорядкування, обліку і податків. На конференції можна буде дізнатись про інші фінансові інструменти, які пропонуються для аграріїв з метою залучення дешевого фінансового чи матеріального ресурсу»,- зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Як розповів директор виставкової компанії  Expo Lviv Тарас Ващук цьогоріч участь у виставці візьмуть приблизно 80 компаній та торгових марок з усієї України та закордону.

Також в межах виставки відбудеться перший в Україні аукціон вживаної техніки сільськогосподарського призначення.

«Особливістю є те, що це не пострадянська техніка, а вживана техніка 2010-2015 років. Ми спланували 21 лот, дуже цікаві зразки техніки виставляються. Це комбайни типу CLAAS, Challenger, сівалки точного висіву та інше. Також особливістю є те, що учасники аукціону не сплачують гарантійного внеску і це повинно зацікавити наших потенційних фермерів, сільгоспвиробників, які бажатимуть придбати таку техніку»,- розповів генеральний директор Західно-Української регіональної агропромислової біржі Ігор Вуйцик.

Офіційне відкриття виставки ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019» відбудеться  об 11:00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*