На Львівщині відбудеться благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

26 квітня на території Собору Святого Юра відбудеться масштабний благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”.

Про це йшлося під час засідання оргкомітету за участі Владики Володимира(Груци), начальника Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимира Лиса, голови БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ диякона Ігоря Колбасюка, голови комісії у справах молоді Львівської Архієпархії о. Степана.

“Такі заходи, як фестиваль Святкуймо Воскресіння разом”, є дуже важливими, оскільки мають виховну мету та визначають нашу національну ідентичність. Дуже важливо, щоб молодь долучалась до фестивалю, адже саме молодим людям будувати нашу державу та передавати наші цінності від покоління до покоління”, – зазначив Володимир Лис.

Мета фестивалю – створити майданчик для спілкування  громади міста в атмосфері відкритості і довіри, формувати коло людей, відкритих на добрі справи.

Вже вдванадцяте фестиваль організовує БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ за підтримки служби у справах дітей облдержадміністрації.

Організатори запрошують долучатися волонтерів та усіх охочих до участі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*