На Львівщині від негоди постраждали три райони

Упродовж 20-21 червня унаслідок складних погодних умов значної шкоди завдано житловим будинкам та об’єктам комунальної інфраструктури, системам життєзабезпечення на території 3 районів – Золочівського, Перемишлянського та Бродівського. Зокрема через значні пориви вітру частково пошкоджено 82 покрівлі дахів та 96 га сільськогосподарських культур, а також повалено 39 дерев.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

За словами заступника директора департаменту з питань цивільного захисту Олександра Харчука, у Золочівському районі негода понищила 60 дахів, 96 га сільськогосподарських культур та 22 дерева в 9 населених пунктах. На Перемишлянщині зазнали пошкодження 20 дахів житлових будівель. А у Бродівському районі пошкоджено дах загальноосвітньої школи та 2 км ліній радіозв’язку.

Cтаном на сьогодні 10:00 год за повідомленням ПАТ “Львівобленерго” внаслідок сильних поривів вітру та спрацювання автоматики на відключення без електропостачання залишилось 100 населених пунктів: 81 повністю та 19 частково.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*