На Львівщині ветеранам УПА та репресованим збільшили розмір допомоги

Сьогодні, 20 березня, рішенням сесії Львівської обласної ради збільшили розмір допомоги ветеранам УПА та репресованим. На це у 2018 році додатково виділили 3 млн грн.

Зокрема, цьогоріч одноразову адресну допомогу ветеранам Української повстанської армії та реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» збільшили на 250 грн і вона становить 1250 грн.

Нагадаємо, що ці виплати надаються одноразово до Дня створення Української повстанської армії (14 жовтня) або до Дня Незалежності України в залежності від категорії осіб.

Виплати планують здійснити у межах обласної Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.

Додамо, що загалом рішенням сесії на сферу соціального захисту додатково скерували 7 200 тис грн. Окрім збільшення допомоги, кошти скерували на придбання медикаментів, матеріалів і обладнання для будинків інтернатів, ремонт даху їдальні та галереї в Підбузькому будинку-інтернаті, придбання промислових пральних машин і холодильників для будинків-інтернатів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*