На Львівщині в 2013 році передбачено 1 млн. гривень на надання фінансової підтримки сільськогосподарським кооперативам

корови-314x208Про це повідомив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Андрій Чопик під час прес-конференції, яка відбулась 3 жовтня.

Загалом під час прес-конференції були порушені питання підтримки розвитку сільськогосподарської кооперації та особливостей проведення осінньо-польових робіт.

Як зазначив Андрій Чопик, конкурсна комісії, створена у відповідності до вимог обласної програми, визнала переможцями на право отримання фінансової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету 9 молочарських кооперативів. Реєстр кооперативів подано на погодження до постійної комісії з питань розвитку села та АПК Львівської обласної ради, після чого розпочнеться практична реалізація проектів щодо розвитку кооперативів, серед яких 4 молокопереробних і 5 молокозаготівельних.

Начальник відділу виробництва та маркетингу продукції рослинництва Ігор Вус поінформував присутніх про те, що незважаючи на несприятливі погодні умови, які склались у вересні місяці, збирання пізніх зернових та овочів буде завершено в оптимальні строки. У даний час триває закладка овочів у сховища, поступово зростає їх пропозиція на ринках. Починаючи із середини жовтня в області буде активізована ярмаркова діяльність, зокрема за рахунок проведення таких ярмарків у місті Львові, що дозволить стабілізувати ціни на овочеву продукцію у період її заготівлі населенням області. Потреба населення в овочах у цьому році буде забезпечена в основному за рахунок власного виробництва.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*