На Львівщині успішно завершились етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів

30 березня  – 1 квітня 2018 року в м. Трускавці та на території Дрогобицького району (с. Модричі) успішно завершилися 1 та 2-й етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів.

Організаторами змагань  виступили: Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій та Трускавецької міської ради.

В межах чемпіонату за першість України з гірських автоперегонів змагався 21 екіпаж, представлений кращими українськими спортсменами-автомобілістами  із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Київської областей, Черкаської, Чернівецької та м. Києва.

Вперше, в історії гірських гонок стартував екіпаж з Великобританії: пілот Дэвид Холланд на Ford Escort. Екіпажі демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння власного контролю в екстремальних ситуаціях.

Траса 1-й етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів у м. Трускавець  була влаштована довжиною 2 800 метрів. Дистанція пролягала центром міста і передбачала різку зміну покриття з асфальту на бруківку, а також крутий розворот автомобілів «ретардери» у центрі  дистанції біля  найбільшої глядацької фан-зони.

Траса 2-й етапу загальною довжиною 3000 метрів проходила через лісовий масив поблизу села Модричі Дрогобицького району.

За звання найвправніших і найшвидших було представлено екіпажі на машинах різних моделей від Subaru Forester — до ВАЗ 210d.

Загалом  у 1 та  2-му етапах  чемпіонату України з гірських автоперегонів розіграно 12 комплектів нагород в індивідуальному та командному заліку. Зокрема, в індивідуальному заліку змагання відбувались в таких залікових групах: А2, А3, А4, А5, А9К, за результатами яких визначались і абсолютні переможці.

Результати 1-го етапу розподілились наступним чином:

В абсолютному заліку перше місце виборов Корзун Антон (м. Київ), ІІ місце здобув Ганджа Борис (Черкаська обл.), ІІІ – Лохман Денис (Київська обл.).

В командному заліку всі призові місця розподілили між собою команди з   м. Києва:

1 «ВИЖЕНКА PS»

2 «VORTEX RACING TEAM»

3 «SBRACING»

Результати 2-го етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів:

В абсолютному заліку  переможцем виявився Ганджа Борис (Черкаська обл.), на ІІ місці –  Корзун Антон (м.Київ), на ІІІ – Петренко Володимир       (м. Київ).

В командному заліку:

1 «SBRACING»

2 «ВИЖЕНКА PS»

3 «VORTEX RACING TEAM».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*