На Львівщині урочисто відзначили День культури Узбекистану

Сьогодні, 22 вересня, на площі Ринок відбулись урочистості з нагоди Дня культури Республіки Узбекистан.

Присутніх привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

“Через культуру ми пізнаємо історію, душу і позицію країни. Сьогодні  ми починаємо якісно нову співпрацю між нашими країнами, наші двері відкриті для усіх партнерів із ЄС, Америки та країн Азії. Такі заходи показують,  яким чином будувати партнерські  відносини з цивілізованими країнами, це продовження хорошої роботи, яка започаткована Президентом України”,   – зазначив Ростислав Замлинський.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні  Алішер Абдуалієв наголосив на важливості зміцнення співпраці у сфері культури.

“Через традиції та культуру починається знайомство з народом, через такі заходи наші країни стають ближчими”, – зазначив Алішер Абдуалієв.

Святкову атмосферу створив виступ  танцювальної групи «Сабо» і ансамблю “Істіклол кізларі”.

Захід організували з метою зближення міжнародних культурних зв’язків України та Узбекистану через спільні мистецькі проекти у межах діалогу культур Сходу і Європи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*