На Львівщині урочисто відзначили 500-річчя Реформації

У понеділок, 30 жовтня, у Національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди 500-річчя Реформації.

Участь у святкуваннях взяли духовенство різних конфесій, представники влади, мешканці і гості міста.

Із вітальним словом виступив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка і зазначив, що Реформація вплинула на підвищення рівня духовності та освіченості суспільства.

“Сьогодні ми святкуємо 500 – річчя Реформації у вільній, незалежній країні і мені дуже хочеться, щоб усвідомлення причетності до цієї події дало нам велику силу, наснагу і натхнення бути вірним тим принципам, до яких закликав Господь, гідно виконувати обов’язки громадянина України”, – наголосив Олег Синютка.

Під час урочистостей Заслужена капела України “Трембіта” представила хорал Мартіна Лютера “Ein Feste Вurg ist unser Gott” (“Могутня в нас твердиня Бог).

Також прозвучали виступи представників церков щодо ідей Реформації та значення реформаційного руху для суспільства.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 26 серпня 2016 року підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» з метою вияву поваги до ролі протестантських церков і релігійних організацій в українській історії та становленні незалежної держави.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*