На Львівщині урочисто відзначили 20- річчя від Дня створення бригади армійської авіації

У понеділок, 16 листопада, у Бродах, у військовій частині пп  В3765 відбулися  урочисті заходи з нагоди 20- річчя  від Дня створення 16 окремої бригади армійської авіації. В урочистостях взяв участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Корнат, який привітав керівництво та особовий склад частини та вручив військовим нагороди.

Зокрема, за мужність та героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 20-річчя створення військової частини польова пошта В 3765 було нагороджено 15 осіб.  Відтак, п’ятеро з них отримали годинники “Від голови облдержадміністрації”, п’ятьох відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації  та п’ятьом нашим захисникам оголошено Подяку голови облдержадміністрації.

“Сьогодні ми відзначаємо найкращих та найдостойніших військових, які брали участь у зоні бойових дій, – зазначив Андрій Корнат. – Герої повинні знати, що ми гордимося ними, дбаємо про них і ніколи не забудемо про їх героїзм”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*