На Львівщині урочисто відзначили 155-річницю від дня народження Івана Липи

Сьогодні, 24  лютого,  у Винниках відбулася низка заходів присвячених 155-й річниці з дня народження міністра уряду УНР, письменника та лікаря Івана Липи. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Відтак, на старому Винниківському кладовищі на могилі видатного українця провели панахиду.

Концертна програма відбулась у актовій залі Львівської державної школи мистецтв №9 за участю вихованців та колективу навчального закладу. Зі сцени лунали цитати та поезія Івана Липи, а також низка пісень у виконанні  народного хору «Воскресіння» м.Винники.

Також в межах заходу із вітальним словом виступив спеціальний гість з Одеси – біограф та дослідник творчості Юрія Липи (сина Івана Липи) – Світлана Кучеренко.

Іван Липа – український громадський і політичний діяч, письменник, за фахом лікар, співзасновник таємного товариства «Братство тарасівців», міністр віросповідань УНР. Останній рік свого життя мешкав та провадив свою діяльність у м. Винники.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*