На Львівщині урочисто відкрили новий пластовий рік

У неділю, 17 вересня, на площі перед Ратушею урочисто відкрили новий пластовий рік.  Після таборового літа новаки, юнаки, старшопластуни та пластуни-сеньйори повертаються до звичного темпу пластування.

Святкування Відкриття пластового року розпочалось зі спільної молитви у Гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла, пізніше на площі Ринок, під час святкування, декілька пластунів і пластунок склали свою Пластову Присягу.

«Ми дуже гордимося, що львівський пласт є найкращим в Україні. Нам потрібні саме такі – розумні, енергійні, самостійні люди, які здатні приймати рішення, які мають такий досвід і готові весь свій позитив втілити в добрі справи для суспільства» – зазначив під час вітального слова голова Львівської  ОДА Олег Синютка, а також нагородив подякою пластову станицю “Львів”. У свою чергу пластуни подякували голові Львівської ОДА за активну співпрацю.

Після урочистостей на площі Ринок пластуни вирушили в Пластове містечко. Цьогоріч воно розташоване у сквері навпроти Львівської ОДА. Тут впродовж дня відбувалися різні забави, майстер-класи для усіх охочих, також представлена пластова кухня. Окрім того, у межах Відкриття Пластового Року поруч із Пластовим містечком діяв і Третій Пластовий Ярмарок, де пластуни презентували власну домашню випічку та вироби ручної роботи.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*