На Львівщині урочисто погасили маркований конверт з нагоди ювілею лауреата Нобелівської премії миру Євгена-Зенона Стахіва

Сьогодні, 28 лютого, у Львівській ОДА урочисто погасили маркований конверт з нагоди 75-річчя від дня народження лауреата Нобелівської премії миру Євгена-Зенона Стахіва.

Участь у заході взяв професор Євген-Зенон Стахів з дружиною, керівник дирекції “Укрпошта” у Львівській області Микола Ростов.

“Останній раз у Львові я був у 1991 році як консультант для Світового банку і ми переглядали проблеми водних ресурсів у місті та по всій Україні. З цього часу багато змінилось в державі, і це позитивні зміни. Ми стежимо за подіями в Україні, допомагаємо державі через наших політиків, я займаюсь збройною допомогою для українців. Я себе вважаю українським науковцем”, – зазначив Євген-Зенон Стахів.

Також він зазначив, що під час зустрічі зі студентами розповість про Паризькі угоди та їх вплив на світ і Україну, а також про водні ресурси.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*