На Львівщині удосконалюють систему оповіщення населення

В області продовжують реалізовувати програму з удосконалення систем оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій. У рамках цієї програми департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА налагодив співпрацю із науково-виробничим підприємством “Електроприлад”. Зокрема, підприємство вже розробило та налагодило виробництво гучномовного обладнання для створення місцевих систем оповіщення у містах та сільських населених пунктах області.

Про це повідомив т.в.о директора департаменту Олександр Харчук.

Зазначимо, “Електроприлад” є одним із провідних підприємств у галузі виробництва устаткування аварійного оповіщення, озвучування, проводового мовлення, гучномовного та спеціального зв’язку.

“Успішним прикладом створення місцевих систем оповіщення є виконання робіт з впровадження гучномовного обладнання в с. Рясне-Руська Яворівського району, м. Новояворівськ і м. Мостиська”, – акцентував т.в.о директора департаменту.

За його словами, цьогоріч обласну програму реалізовують у містах Львові, Дрогобичі, Трускавцю, Стрию, Червонограді, а також в Мостиському, Миколаївському, Золочівському, Жовківському, Буському, Жидачівському та Сколівському районах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*