На Львівщині учасники українсько-німецької програми AGREE обмінялись досвідом у сфері ефективного державного управління

Сьогодні, 4 грудня, випускники українсько-німецької програми AGREE обмінялись досвідом у сфері ефективного державного управління та адміністрування, а також взяли участь у тренінгах підвищення компетентності публічних службовців.

AGREE зорієнтована на українських посадових осіб публічної служби, які виконують керівні функції в адміністративних органах, міністерствах або інших державних установах.

Цей проект сприяє обміну емпіричними знаннями, практичним досвідом і вміннями сучасного адміністрування, потрібними для інституційного сприяння верховенству права й децентралізації, а також для ефективної протидії корупції

Цьогоріч серед випускників AGREE представники Львівської облдержадміністрації – директор департаменту економічної політики Роман Филипів, директор департаменту фінансів Олег Демків, начальник відділу кадрової роботи і нагород Ігор Гарматій.

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив, що практичні знання, здобуті у межах програми сприяють активному реформуванню системи державного управління.

“Я цього року пройшов навчання і можу підтвердити, що ці знання і досвід, який я отримав у Берліні стали у нагоді у межах здійснення моєї роботи, йдеться і про певні економічні механізми урядування, це дуже хороша практика, яка дозволяє здобути знання у країні, яка є успішною, приїхати сюди і тут імплементувати цей досвід”, – поділився враженнями Роман Филипів.

Зазначимо, курси AGREE започатковано 2014 року з ініціативи Міністерства закордонних справ ФРН.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*