На Львівщині ціни на плодоовочеві культури нижчі середніх по Україні

За даними моніторингу цін, на споживчому ринку Львівської області станом на 8 лютого 2013 року Львівщина за рівнем цін на птицю (тушки курячі) та капусту посідає перше місце, причому середня ціна на капусту становила 1,76 грн/кг при середній роздрібній ціні по Україні 2,41 грн/кг.

Ціни на інші товари плодоовочевої групи були нижчими за середні по Україні. Так, за рівнем середніх цін на моркву та  буряк Львівщина посіла   друге  місце по Україні, за ціною на картоплю – 4-5 місце,  а ціна на цибулю залишилась стабільною – 13 місце.

В м’ясопродуктовій товарній групі стабільною та нижчою за середній рівень по Україні залишилась ціна на яловичину – 5 місце (53,41грн/кг при 56,75 грн/кг в Україні), 3 місце в рейтингу моніторингу цін зайняла середня ціна на свинину. Стабільними залишались ціни на молокопродукти.

За середніми цінами на хліб житній, житньо-пшеничний Львівська область зайняла 7 місце та була нижчою за середній рівень цін по Україні на 0,33 грн. Ціни на крупу гречану та цукор є значно нижчими за середні роздрібні ціни по Україні. По даних товарних групах  область була на 3 і  4 місцях відповідно.

Моніторинг цін проводився головним управління статистики у Львівській області та з урахуванням даних Державної служби статистики України в мережевих супермаркетах, окремих підприємствах роздрібної торгівлі, на ринках, а також автозаправних станціях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*