На Львівщині тривають заходи Всеукраїнського «Олімпійського тижня»

Днями в межах Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» у загальноосвітній школі №3 міста Борислава відбувся тематичний олімпійський урок. Для проведення заходу цю школу була обрали не випадково, адже до дітей завітала випускниця цієї школи, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу з боксу серед юніорів Вікторія Вірт-Герасимович.

Спочатку діти мали нагоду ознайомитися з історією олімпійського руху, послухати розповіді про зимові та літні Олімпіади, про відомих спортсменів Львівщини та України, про роботу відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області тощо.

Вікторія Вірт-Герасимович розповіла дітям про свій вид спорту, як і коли почала займатись боксом, як досягла успіху та поділилася зі школярами своїми враженнями про наймасштабніші спортивні події.

Окрім того, гостя провела олімпійську вікторину, де кожен мав нагоду отримати подарунок з олімпійською символікою на згадку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*