На Львівщині тривають роботи із усунення пошкоджень в електричних мережах

Станом на 06:00 п’ятниці, 1 березня, внаслідок несприятливих погодних умов через пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с протягом дня 28 лютого залишаються пошкодження в електричних мережах.Тимчасово без електропостачання залишаються 16 населених пунктів (2 повністю та 14 частково) у Жовківському, Яворівському, Пустомитівському, Буському, Жидачівському, Миколаївському та  Турківському районах, а також окремі будинки у Залізничному, Личаківському та Сихівському районах Львова.

Відновлення електропостачання силами та засобами ПрАТ “Львівобленерго” буде тривати до повного усунення несправностей.

У звязку із тим, що негода призвела до пошкодження ліній електропередач та обладнання, енергетики нагадують про основні правила безпеки:

• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;

• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;

• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*