На Львівщині триває ювілейний фестиваль “Зашків 2016”

На батьківщині Євгена Коновальця триває десятий ювілейний фестиваль “Зашків 2016”, який приурочено до 125-ї річниці від дня народження полковника ОУН. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Окрім культурно-мистецьких заходів, у рамках фестивалю молодіжні громадські організації реалізовують спортивно-виховні та інтелектуальні проекти. За словами організаторів, мета фестивалю – формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, стимуляція молоді до здорового способу життя.

Програма фестивалю на кожен із трьох днів проведення включає три блоки: науково-теоретичний – інтелектуальні локації, панельні дискусії та обговорення, спортивно-виховний – велопробіг, фестиваль активного туризму, теренові ігри, футбол босоніж та культурно-мистецький – форум української книги, літературний вечір актуальної творчості, ніч кіно та фотовиставки.

Родзинкою цьогорічного фестивалю є виступи відомих українських музичних груп: Антитіла, Kozak System, Тінь Сонця, Мері.

Організаторами вживають всі необхідні заходи для дотримання безпеки на фестивальному полі і закликають учасників до дотримання чистоти та порядку.

Заходи у фестивальні дні розпочинаються о 9:00 год біля озера в підніжжі гори Берекавиці й тривають до пізнього вечора. За словами організаторів, цього року захід зібрав рекордну кількість відвідувачів вже у перший день.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*