На Львівщині триває виплата дотацій у галузі тваринництва

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, станом на 1 квітня 2013 року на одержання дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби прийнято документи від 3346 фізичних осіб, котрим нараховано виплату в сумі 7033,25 тис. грн. Станом на 1 березня 2013 року для надання цієї допомоги з державного бюджету вже надійшло 2352,0 тис. грн.

Зазначимо також, що 10 фермерських господарств області та 35 фізичних осіб подали документи на отримання компенсації за вирощений та проданий на забій молодняк великої рогатої худоби та свиней на суму 615,256 тис. грн. Для виплати цих дотацій станом на 1 березня 2013 року вже отримано 116, 1 тис. грн.

Окрім цього, у профільному департаменті повідомляють, що від 4-ох фізичних осіб вже прийнято документи щодо відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння корів на загальну суму 15,2 тис. грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*