На Львівщині триває відшкодування коштів за Програмою енергозбереження для населення

Цього тижня мешканцям області з обласного бюджету за Програмою енергозбереження для населення Львівщина на 2017-2020 роки відшкодували 2,2 млн грн. А загалом таке відшкодування від початку року склало 12 млн грн.

Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Реалізація Програми дозволяє жителям області отримувати кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки з обласного бюджету.

Варто зазначити, що для розвитку відновлювальної енергетики на Львівщині  за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється також відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців на встановлення приватних сонячних електростанцій.

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження закликає користуватись пільговими кредитами, втановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси у своїх домівках.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*