На Львівщині триває робота із детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

На Львівщині продовжує діяльність Обласна робоча група з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

В межах роботи групи підприємцям області наголошують на вважливості дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та відповідальності за їх порушення. Такі превентивні заходи вже провели із підприємцями Жидачівського, Дрогобицького, Городоцького, Старосамбірського, Мостиського, Яворівського, Золочівського та Сокальського районів області.

Відтак, за період з 1 жовтня до Головного управління ДФС У Львівській області 641 суб’єкт господарювання подав повідомлення про прийняття 1356 найманих працівників на роботу, при цьому дані суб’єкти упродовж 9-ти місяців не звітували про використання найманої сили.

Також здійснюється загальна координація силових та контролюючих органів області з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Додамо, що за 9 місяців 2018 року в порівнянні з відповідним періодом 2017 року відбувся приріст майже по усіх бюджетоформуючих платежах, зокрема по податку на додану вартість –  на 46,1 %, податку на доходи з фізичних осіб (з врахуванням військового збору) – на 21,3 %, акцизному податку з вироблених в Україні товарів – у 2,2 рази.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*