На Львівщині триває проект «Громади дружні до молоді»

Сьогодні, 7 жовтня,  відбулась друга поїздка у межах проекту «Громади дружні до молоді». Організатори відвідали молодіжний простір м. Дрогобич.

Метою заходу є розвиток молодіжної політики на місцях, а також налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями та безпосередньо молоддю, які сьогодні є одними із пріоритетних цілей у зв’язку з активною реалізацією реформи децентралізації публічної влади в Україні.

Представники відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації  та Львівського обласного молодіжного центру зустрілись з працівниками Дрогобицької міскої ради відповідальним за молодіжну політику у місті, лідерами молодіжного простору та керівниками громадських організацій м. Дрогобичі.

Під час зустрічі обговорили питання про нагальні потреби та запити місцевого молодіжного простору, співпрацю молодіжного простору з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади. Окрім того, молодіжні лідери розповіли про найуспішніші свої реалізовані проекти, участь у грантових проектах та їхнє залучення коштів.

«Наша мета зробити все для того, щоб місцева молодь не виїжджала проживати у великі міста чи закордон. Ми хочемо показати, що Дрогобич – місто з великим туристничним потенціалом та місто розвитку», – розповідає лідер молодіжного простору м. Дрогобич.

«Для досягненння своєї мети потрібен системний підхід із залученням усіх можливих сторін-учасників життя громади. Львівський обласний молодіжний центр та департамент внутрішньої та інформаційної політики готовий інституційно, програмно та ресурсно підтримувати  молодіжний простір Дрогобича для розвитку молоді», – зазначив директор Львівського обласного молодіжного центру.

Нагадаємо, що це вже друга поїздка у межах проекту «Громади дружні до мололоді». Перша поїздка відбулась у м. Добряни, Стрийського району.

Організатори проекту: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*