На Львівщині триває прес-тур для латвійської туристичної програми

Сьогодні розпочався прес-тур Львівщиною для представників латвійської туристичної програми Travel Show «Stars Travel». Основною метою телепередачі є ознайомлення з популярними туристичними локаціями, найкрасивішими пейзажами природи,культурними цінностями та місцевою кухнею країни-візитера. Кожен новий випуск веде новий ведучий – місцева знаменитість, що забезпечує високий рейтинг програми. Цього разу на Львівщину в ролі ведучого завітав Markus Riva – відомий у Латвійській Республіці співак і продюсер.

У Львівській області делегація перебуватиме у період з 10 до 12 вересня. Програмою заплановано ознайомлення з Державним історико-культурним заповідником «Тустань», туристичними можливостями Львівщини та пропозиціями активного відпочинку.

Організаторами промоційного туру є управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, управління туризму Львівської міської ради, готельний палацово-парковий комплекс «Edem Resort Medical & SPA» в партнерстві з Державним історико-культурним заповідником «ТуСтань» та туристичним бізнесом Львівщини: готель-замок «Вежа Ведмежа», відпочинковий комплекс Котедж «4 Сезони», ресторан «Максим».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*