На Львівщині триває підготовка до опалювального сезону

Сьогодні відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр – міністра України Дениса Шмигаля з  питань забезпечення   сталого  проходження підприємствами паливно – енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктами соціальної сфери та інфраструктури осінньо-зимового періоду 2020/21 років.

Станом на сьогодні у Львівській області виконано підготовку до опалювального сезону 2020/21 років на 50% запланованих заходів, що відповідає плановим показникам Міністерства розвитку громад та територій України.

Зокрема, у сфері теплопостачання підготовлено  641 котельню, замінено 587 км теплових мереж та 6 котлів.

У житловому фонді Львівської області підготовлено 9406 будинків. Проведено ремонт покрівель у 228 будинках, також підготовлено 1577 об’єктів соціально–культурного призначення.

У сфері водопостачання здійснено ремонт та заміну – 14,4 км водопровідних мереж та 5,1 км каналізаційних мереж.

Голова облдержадміністрації Максим Козицький дав доручення провести у серпні-вересні перевірку стану та якості виконання робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду водопровідно-каналізаційних, теплопостачальних та житлово-комунальних підприємств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*