На Львівщині триває підготовка до молодіжного патріотичного фестивалю «Зашків-– джерело Духу»

Сьогодні,  4 червня, у Львівській ОДА під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась організаційна нарада щодо проведення фестивалю «Зашків – джерело Духу».

«На першому місці під час проведення фестивалю повинна бути безпека. Це, зокрема, пожежна, харчова, дорожня, медична сфери. Також важливо залучити максимальну кількість людей до участі у фестивалі, щоб продемонструвати, що наша молодь може цікаво і корисно відпочивати без алкоголю та інших речей згубних для здоров’я»,- зазначив Ростислав Замлинський.

Про заплановані заходи фестивалю розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

«У перший день фестивалю 14 червня заплановане проведення віче біля музею-садиби Євгена Коновальця. Окрім виступів представників влади та громадськості відбудуться також виступи шкільних колективів. Після віче молодь візьме участь у квесті, а вже вввечері молоді люди пройдуть колоною до музею, де для них проведуть історичну лекцію»,- розповів Андрій Ковальський.

Також в межах фестивалю заплановані велопробіг від Степана до Євгена, показ військової техніки, виступи кінологічного центру, школи бойового мистецтва та інші заходи. Завершиться фестиваль спільною молитвою за Україну та фіналом спортивних змагань.

Зазначимо, що цьогорічний фестиваль є вже 13-тим і відбуватиметься упродовж трьох днів 14-16 червня.  Захід в першу чергу орієнтований на українську молодь та має на меті популяризувати  постать Євгена Коновальця через інтелектуальні, творчі, спортивні та інші заходи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*