На Львівщині триває обласна програма навчання навикам плавання дітей з багатодітних сімей

фото-21-300x214

У Львівській області продовжується активна реалізація заходів Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей (розділ навчання дітей з багатодітних сімей плаванню), затвердженої рішенням Львівської обласної ради.

Зокрема ефективні заняття проводяться у басейні дитячо-юнацького спортивного клубу „Спортовець” у м. Трускавці. 21 дитина з багатодітних родин міста Трускавця, в яких виховується 4 та більше дітей віком до 18 років, під керівництвом тренерів-викладачів Б. Смеречинського та А. Жгути опановують навики плавання, загартовуються й зміцнюють своє здоров’я в одному з кращих басейнів області.

Заняття з навчання дітей з багатодітних сімей плаванню у басейні ДЮСК „Спортовець” будуть тривати до кінця грудня 2013 року.

Загалом в області упродовж 2013 року за цієї програмою буде охоплено заняттями плаванням майже 2 тисячі дітей з багатодітних родин, на що в обласному бюджеті передбачено 300 тисяч гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*