На Львівщині триває міжнародна молодіжна Унівська проща

У п’ятницю, 13 травня, Божественною Літургією в храмі Архистратига Михаїла, що на вул. Винниченка, 22 розпочалася 23-тя молодіжна піша проща “Львів-Унів”. Молитовна хода до Унівської лаври триватиме 13-15 травня. Загалом під час прощі віряни пройдуть 70 км пішки. Про це повідомляють у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Під стінами храму сформували колону у складі 30-ти груп з 815 осіб. Прочани також можуть долучаться до прощі дорогою. Зручно зробити це, зокрема, у селі Романів Перемишлянського р-ну, де проща спинятиметься на ночівлю. Інші прочани прибудуть безпосередньо до Святоуспенської Унівської лаври – в суботу ввечері чи в неділю вранці.

“Ми назвали прощу “Милосердя хочу, а не жертви”. І так ідемо в дорогу цілою церквою, а милосердя всім нам потрібне. Милосердя є дуже цікавим виміром людства. Ми знаємо, що теперішній світ подає такий непотріб, що взагалі не має нічого спільного з людиною. І тому ми хочемо відповісти на це, пояснивши, чим насправді є милосердя”, – зазаначив духівник прощі отець Пантелеймон.

Прочани пройдуть через м. Винники, села: Городиславичі, Романів та Коросно. І до кінцевої точки планують дійти аж ввечері в суботу, 14 травня. Там на них чекатимуть нічні чування, сповідь та похід на Чернечу гору. А вже у неділю – Архиєрейська Літургія.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*