На Львівщині триває ІІI «Етно-фестиваль гостинності»

У межах ІІI Етно-Фестивалю гостинності вже відбулося 11 мистецьких обмінів, до яких залучили більше 1000 учасників мистецьких колективів.

Зокрема  цими вихідними творчістю та досвідом обмінювалися колективи з різних районів Львівщини.  

Так, 2 червня, біля родинного маєтку – палацу графа Казимира Фелікса Бадені, що знаходиться в центрі Буська, відбувся І фестиваль «Badenі fest»  у якому особливими гостями – стали колективи з Жовківського та Кам’янка-Бузького районів.

А 9 червня Миколаївщина презентувала участь у фестивалі духовної пісні «Моя душа звеличить Бога» у с. Полоничі Буського району.

«Кожен з районів області, кожен з творчих заходів по особливому яскравий, цікавий та неординарний. Фестиваль покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції, дивувати мешканців нашими талантами. Але найважливіше – утвердження багатої унікальної давньої української культурної традиції» – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Зазначимо, що у межах ІІI Етно-фестивалю гостинності до листопада місяця на Львівщині відбудеться ще 69 мистецьких презентацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*