На Львівщині триває активна робота щодо реалізації заходів обласних цільових програм у 2013 році

У 2013 році, врахувавши досвід минулого року, в області значно раніше та активніше розпочато реалізацію заходів з фінансування регіональних цільових програм. Станом на сьогодні із 44 програм, котрі враховані у додатку 8 до обласного бюджету на 2013 рік, готові до фінансування 9 обласних програм, з яких 3 – вже фінансуються. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Директор згаданого департаменту також зазначив, що 13 проектів програм передані в обласну раду для термінового погодження у постійних комісіях з подальшим затвердженням на чергових сесіях облради, у тому числі:

– 2 проекти програм передані в обласну раду для затвердження на черговій сесії;

– 10 проектів програм вимагають термінового погодження у постійних комісіях і затвердження на сесіях обласної ради;

– 1 проект програми вимагає визначення головного розпорядника коштів.

Окрім цього, 22 програми потребують затвердження напрямків фінансування діючих обласних програм, з яких 10 – передані в обласну раду для термінового погодження у постійних комісіях.

На думку Дениса Шмигаля, за умови активного сприяння бюджетної комісії та профільних комісій обласної ради, фінансування обласних цільових програм розпочнеться на багато швидше, ніж у минулі роки, що дозволить значно підвищити ефективність результатів здійснених заходів та сприятиме ефективнішому використанню бюджетних коштів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*