На Львівщині створили Школу економічного розвитку

У суботу, 15 червня, відбулася презентація Школи економічного розвитку в межах туристичного проекту «COWBOYky: Український дикий захід» Новоміської ОТГ на Старосамбірщині.

Створення Школи економічного розвиткує обов’язковим елементом проекту і має на меті підготовку персоналу для туристичного містечка: офіціантів, продавців, адміністраторів тощо. Вона призначена для проходження навчання мешканцями НовоміськоїОТГ, адже у туристичному містечку мають працювати переважно місцеві жителі.

У межах програми Школа економічного розвитку проводять тренінги для Новоміської громади з навчання зеленому туризму, як започаткувати та вести власну справу, оформлення відносин з клієнтами та інші важливі юридичні аспекти організації зеленої садиби.

Проект «COWBOYky: Український дикий захід» скерований на стимулювання сталого місцевого економічного розвитку на території Новоміської об’єднаної територіальної громади, шляхом розробки та просування місцевої туристичної інфраструктури під брендом «COWBOYky».

Основними цілями проекту є  підготовка стартового майданчику для залучення зовнішніх інвестицій для створення туристичної діяльності COWBOYky на території об’єднаної територіальної громади. У селі Грабівниця Старосамбірського району створено туристичне містечко, стилізоване під ковбойський Дикий Захід, але з українською бойківською автентикою. У цьому містечку туристи зможуть прокататися не тільки на конях та бричках, але й на ковбойському міні-поїзді. На базі цього містечка також планують розвивати кінний, пішохідний, велосипедний, гастрономічний та зелений туризм.

Тривалість проекту – 3 роки. Стартував проект у 2018 році.

“COWBOYky: Український дикий захід” реалізується Новоміською сільською радою у партнерстві з Західноукраїнським ресурсним центром, ОСН “Горизонт” та ЮК “Моріс Груп” за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи “Мери за економічне зростання”. Бенефіціаром проекту є Львівська обласна державна адміністрація.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*