На Львівщині створено Раду єпископів

Раду єпископів утворено у Львівській області, що стане майданчиком для міжконфесійного спілкування та зустрічі місцевих ієрархів з очільниками Львівської обласної державної адміністрації. Така зустріч єпископату Католицьких і Православних Церков у Львівській області з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою відбулася у вівторок, 28 квітня 2015 року.

До складу Ради увійшли правлячі єпископи п’яти Церков, що сумарно охоплюють 88,5% усіх релігійних громад області. Окрім владик, які мають свій осідок у Львові, у засіданнях Ради можуть брати участь очільники ще чотирьох інших єпархій цих Церков на Львівщині.

Із боку Церков участь взяли: владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, владика Макарій (Малетич), Митрополит Львівський УАПЦ, архиєпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський РКЦ, владика Венедикт (Алексійчук), єпископ-помічник Львівський УГКЦ, а також ієромонах Маркіян (Каюмов) – повноважний представник владики Філарета (Кучерова), Єпископа Львівського і Галицького УПЦ. Від облдержадміністрації на зустрічі був присутнім також заступник голови Юрій Підлісний.

Завдання Ради полягатимуть у двох основних площинах: обговорення сучасного стану і вирішення проблем Церков на Львівщині, складних моментів міжцерковних стосунків тощо; сприяння державній владі у таких сферах як турбота про збереження довкілля, стійкий розвиток, суспільну мораль, громадянську свідомість (зокрема, щодо захисту цілісності держави, опіки над потерпілими під час війни та сім’ями загиблих) тощо.

Засідання Ради єпископів відбуватимуться за круглим столом як за участі керівництва Львівської ОДА у її приміщенні, так і “у власному колі”. Головуватимуть на них очільники конфесій за чергою. Вони

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*