На Львівщині стартував проект “Soft Skills” для молоді зі Сходу

Сьогодні, 27 вересня, розпочався спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та громадської організації “Міжнаціональний центр неформальної освіти” в напрямку молодіжних обмінів між Сходом і Заходом.

В перший день візиту учасники  відвідають простори Львова та дізнаються про методи неформальної освіти. Завдяки Team building та методам неформальної освіти створять міцні команди для розробки онлайн журналу із “Soft Skills” для молоді.

Наступні дні проекту будуть не менш цікавими, адже учасники пройдуть тренінги із тайм-менеджменту, постановки цілей та самомотивації, креативного та критичного мислення, публічного виступу і міжнародних можливостей, а також зустрінуться з представниками молодіжних громадських організацій Львівщини та представниками органів виконавчої влади.

До слова, мандрівка за програмою неформальної освіти для молоді зі сходу відбувається на Львівщині вже втретє, після проекту учасники працюють над створенням локальних молодіжних громадських організацій, створенням відеозвітів по напрацьованих проектах та діляться результатами громадської активності в себе на місцях.

Для громадських організацій, які хочуть долучитися до програми візиту та для підвищення рівня організації майбутніх проектів між молоддю сходу і заходу країни – прохання звертатися до менеджера проекту Дмитра Данчевського: 0936670677.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*