На Львівщині стартував освітній курс інновацій «Академія директорів – 2018»

Сьогодні, 30 травня, розпочався дводенний освітній курс інновацій в управлінні закладом професійної освіти «Академія директорів – 2018».

Близько сорока директорів та заступників директорів закладів професійно-технічної освіти Львівщини навчатимуть самоменеджменту, фандрейзингу та командоутворенню.

Захід проводять з метою підвищити управлінські компетенції керівників та заступників керівників навчальних закладів.

«Будемо дуже раді, якщо нам вдасться надати імпульс до трансформації та розвитку закладам професійно-технічної освіти, – зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, – адже підготовка конкурентоспроможних фахівців, які зможуть забезпечити достойний рівень життя та добробуту для себе та України, – серед пріоритетів освітньої реформи».

У програмі «Академії» – визначення актуальних проблем професійної освіти та пошук їх вирішення у форматі «Відкритий простір» (Open Space), надихаючі зустрічі, авторські лекції, дискусійні панелі, майстер-класи та тренінгові сесії за участю фахівців-практиків та кваліфікованих тренерів.

Зазначимо, проект реалізовує департамент освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій». Його започатковано у 2017 році, організатори планують навчанням охопити усіх керівників закладів середньої та професійно-технічної освіти Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*