На Львівщині стартував Осінній Будівельний форум-2020

Сьогодні, 7 жовтня, в області стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум-2020. Серед учасників відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Будівельні форуми завжди були платформою, де  кожен зацікавлений мав можливість ознайомитись з новими технологіями в будівництві, сучасними будівельними матеріалами, тенденціями на ринку будівництва, архітектурними проектами, енергозберігаючими технологіями тощо. Та що не менш важливо – це можливість «живого» спілкування, обмін досвідом, налагодження корисних контактів. Сподіваюсь, що незважаючи на обмеження спричинені пандемією коронавірусу, цьогорічний Форум теж стане поштовхом для реалізації нових ідей та розвитку будівельної галузі Львівщини»,- зазначив він.

Осінній Будівельний Форум-2020, перш за все це виставка інновацій у сфері проєктування, будівництва та ремонту. Виставка охоплюватиме  наступні тематичні експозиції: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а також репрезентуватиме сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію 50 виробничих та торгових фірм на загальній виставковій площі 1800 кв.м.

Географія учасників охоплює 12 областей України, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, нові рішення щодо утеплення оселі, продемонструють досягнення альтернативної енергетики та ряду інших будівельних рішень.

Найбільш знакова подія – це науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку території вздовж державного кордону України та Польщі», організатором якої є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА. Окрім експозиційної частини, заплановано проведення низки заходів: конференції, обговорення, семінари та майстер-класи.

Форум проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема департаменту архітектури та містобудування, департаменту паливно-енергетичного комплексу. Захід підтримують Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Національний університет «Львівська політехніка», Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та ряд інших профільних організацій та об`єднань.

Організатор форуму у Львові – Акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО», що має тридцятирічний досвід організації та проведення виставкових заходів в Україні та за кордоном.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*