На Львівщині стартував Міжнародний форум «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу»

24 травня у Львові за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України  триває  Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу».

Участь у заході взяв Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України  Степан Кубів та перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

“Об’єднання знань і технічного забезпечення дозволить вийти на принципово новий рівень. Жодна сфера життєдіяльності не обходиться без фахівців метрології. Питання кадрів, багато яких продукують львівські виші, дозволяють забезпечувати позицію прикладної науки. Україна чітко створює систему сертифікації на рівні європейських норм. Ми можемо бути конкурентними та допомагати самі собі шляхом фінансового забезпечення. Наші стандарти і лабораторії на місцях повинні мати довіру. Саме стандарти та дистанційне управління знімають корупційні ризики. Безпековий фактор потрібен для балансу миру. Україна сьогодні – це логістична система між Європою і Азією. Нові виклики, які впливають на Україну та її історію створюють  конкуренцію. І ці виклики ми повинні розуміти, тому саме наука дає правильний вектор руху”, – зазначив Степани Кубів.

Також Степан Кубів вручив Почесні грамоти Кабінету Міністрів України відомим науковцям.

Захід проводиться з метою забезпечення сталого розвитку науки, освіти, бізнесу завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня, підвищення обізнаності українських науковців, фахівців і виробників щодо ролі технічного регулювання у важливих  сферах нашого життя.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*