На Львівщині стартував Міжнародний форум щодо трудової міграції

Сьогодні, 26 жовтня, на Львівщині розпочався Міжнародний форум «European expirience. Трудова міграція: діалог з владою та експертні дискусії».

Форум зібрав представників влади різних рівнів, представників бізнес-структур, освітнього середовища із Австрії, Литви,Іспанії, Польщі, Бельгії тощо.

У відкриття форуму взяла участь заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

«Подібні заходи зараз як ніколи на часі. Збереження потенціалу нашої держави – це, перш за все, питання національної безпеки. Молодь, які прагне себе реалізувати, повинна мати в Україні умови для розвитку. В цьому напрямі важлива співпраця зусиль влади, освіти, бізнесу та духівництва. Адже тільки ми, в Україні, зможемо зробити нашу державу сильною та квітучою», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

В межах форуму фахівці обміняються думками на панельних дискусіях щодо правової площини бізнес-посередництва, соціальної відповідальності бізнесу, трудової експлуатації при працевлаштуванні за кордоном.

Окрім того, під час дискусій порушать питання партнерства між країнами заради безпеки та рівня інституційної спроможності дипломатичних установ у захисті громадян України за межами країни.

Зазначимо, на Львівщині також відбуваються зустрічі представників навчальних закладів із бізнес-середовищем щодо ризиків пошуку праці за кордоном.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*