На Львівщині стартував масштабний соціально-спортивний захід “Олімпійський день”

Сьогодні, 23 червня, на проспекті Свободи стартував масштабний соціально-спортивний захід “Олімпійський день”, який проводять щороку майже в 200 країнах світу.  Захід присвячується дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету.

Участь у відкритті взяли Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

“Такі заходи передусім пропагують здоровий спосіб життя і я думаю, що такі олімпійські слова: “швидше, вище, сильніше” мотивують кожного не лише у спорті, але й у повсякденному житті. Усім бажаю спортивних звитяг та нових перемог”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

У межах заходу відбулась спортивна руханка з Вікторією Ленишин (МСМК з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор). Опісля стартувала скандинавська хода та забіг.

Зокрема у межах свята відзначили кращу спортсменку за підсумками травня лучницю Жанну Наумову.

Організатор заходу – відділення НОК України у Львівській області за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Довідково:

Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету і спрямований на розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян, пропаганду здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*