На Львівщині стартував конкурс на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах

фізк2

Відповідно до спільного наказу Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 30.01.2014 №01-01/27/07 оголошено конкурс на кращий стан фізичного виховання серед дошкільних навчальних закладів (сільських, міських та компенсуючого типу).

До участі у конкурсі допускаються дошкільні навчальні заклади державної, комунальної і приватної форм власності. На першому етапі конкурсу матеріали учасників подаються до органів управління освітою райдержадміністрацій та міст обласного значення.

Дошкільний навчальний заклад, який зголосився взяти участь у конкурсі, подає на розгляд журі документи, визначені Положенням про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти, яке затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 № 491, зареєстрованого Міністерством юстиції України 15.04.2012 за № 54/21067.

В області конкурс проводитиметься у два етапи. В межах першого етапу, який триватиме до 10 березня 2014 року у кожному з районів та міст обласного значення Львівщини визначаться кращі дошкільні установи у трьох номінаціях. Другий етап триватиме з 10 березня до 15 квітня, в рамках якого визначатимуться переможці вже обласного етапу.

Обласне журі, до складу якого увійшли представники Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, які організовують конкурс, оцінюватимуть матеріали, надані на огляд-конкурс, за такими критеріями як якість фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи; методична діяльність; наявність комп’ютерної бази даних з фізичного виховання; стан та якість спортивних класів та споруд; організація роботи з батьками; оздоровленням дітей; пропагандистська та агітаційна робота тощо.

Зазначимо, що конкурс проводиться з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду роботи з фізичного виховання, активізації діяльності керівництва навчальних закладів, відділів освіти, управлінь освіти і науки щодо покращення роботи з фізичного виховання.

Щодо деталей подачі заявок на участь у конкурсі, а також запитань щодо його проведення просимо звертатися до відповідального члена журі, провідного спеціаліста Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Богачук Алли Василівни (тел. 032-2750415, 067-8020884).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*