На Львівщині стартував Форум перекладачів

Днями на Львівщині стартував Форум перекладачів, спрямований на популяризацію українських перекладів серед читачів. Проект реалізовують волонтери Львівського обласного молодіжного центру за підтримки Британської Ради та сприяння ГО «Інститут суспільних ініціатив».

Форум триватиме до кінця жовтня та передбачає 14 відкритих зустрічей з відомими українськими перекладачами, де учасники матимуть можливість поспілкуватись, дізнатись про цікаві моменти з життя та творчості, а також поставити питання та отримати цінні практичні поради.

Зустрічі відбуваються на різних локаціях, серед яких: ЛНУ ім. Івана Франка, Львівський обласний молодіжний центр, культурно-мистецьких центр «Дзиґа», Книгарня «Є» та Львівська обласна бібліотека для юнацтва.

У межах Форуму триває конкурс на найкращий переклад оповідань Івліна Во. Переклади 11 переможців видадуть повноцінною книгою. Для участі в конкурсі потрібно написати на електронну пошту: lvivtranslatorsforum@gmail.com

З програмою Форуму перекладачів у Львові можна ознайомитись тут

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*