На Львівщині стартував Форум партнерства

У межах VII «Фестивалю Партнерства» сьогодні у Львові стартував ІІI Форум Партнерства, який зібрав делегації воєводств Польщі, керівників структурних підрозділів Львівської ОДА та дипломатів обох країн.

«Форуму партнерства – це платформа для нашої подальшої співпраці, тут ми порушуємо питання, які допоможуть українцям і полякам знайти точки дотику для розвитку стратегій майбутнього. Можливість обміну думками – це важлива складова у спільному розвитку наших прикордонних регіонів. Бажаю гарних вражень, плідних дискусій та зустрічей», – наголосила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Для участі у Фестивалі до Львова прибули офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом із львівськими колегами їхні польські партнери, політичні, громадські та культурні діячі діляться  досвідом. Цього року дебати стосуються культури, туристичного розвитку міст і його впливу на історичні міста та життя мешканців.

Також на площі Ринок на промо-стендах представлятимуть свої туристичні перлини та освітні програми партнери Львова – польські міста і воєводства. Цьогорічною родзинкою  буде Мобільне велосипедне містечко – місце у якому наймолодші учасники зможуть навчитись безпечно їздити на велосипеді через перехрестя та потенційно небезпечні місця.

У програмі фестивалю заплановані різножанрові виставки–місто Варшава представить фото-виставку “Газетні фотографії Варшава  у 1918-1939 роках”, місто Єленя Гура привезе виставку  “Карконоші – перлина сілезьких краєвидів” з фондів Музею в Карконошах, а з міста Кєльце до Львова приїдуть виставки  Магдалени Лесьняк “В мережі” та Рафала Урбанського  “QR – реінтерпретація”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*