На Львівщині стартував Форум молоді

Сьогодні, 2 грудня, на Львівщині стартував Форум молоді, який має на меті активізувати учнівську молодь районів та об’єднаних територіальних громад Львівської області.

Окрім того, Форум покликаний сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління в умовах децентралізації, в тому числі дати можливість реалізувати свої ідеї.

У програмі Форуму –  інтерактивне навчання, лекції та групові вправи, які дадуть змогу учасникам напрацювати власну креативну ідею та знайти можливості її практичного втілення.

Лектори та тренери – це лідери обласних громадських організацій, успішні громадські діячі та представники органів влади.

Триватиме Форум молоді до 3 грудня.

За останні два роки у Форумах взяли участь понад 200  представників учнівської молоді, які запропонували ідеї власних проектів.

Завдяки Форумам – у Львівській області створили молодіжний центр у смт. Гірник «ГІРлянда», збирали кошти на лікування важкохворих дітей Жовківського району під час благодійного забігу «За життя».

Окрім того, заснували Школу лідерства у Кам’янко-Буську, на стінах школи-гімназії у м. Самбір зобразили мурал (малюнок на стіні будівлі із зображенням центральної площі міста).

Учасники Форумів активно беруть участь у громадському житті області, міжнародних заходах, моделюваннях, програмах обміну «Erasmus+», Української Академії Лідерства та стають координаторами молодіжних проектів.

Нагадаємо, Форум молоді відбувається відповідно до плану заходів у галузі молодіжної політики на 2017 рік департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно із ЛОО Спілки Української Молоді в Україні, Львівським обласним молодіжним центром та Українським католицьким університетом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*