На Львівщині стартували Всеукраїнські ігри з єдиноборств – Ukrainian Combat Games 2018

Сьогодні, 5 грудня, у Палаці спорту «Галичина» відбулось урочисте відкриття Всеукраїнських ігор з єдиноборств – Ukrainian Combat Games 2018.

Участь в відкритті взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як.

“Я хочу полякувати за те, що такий захід відбувається у Львові. Львівщина своїми традиціями та спортивною школою вже давно зарекомендувала себе як одна із найкращих в Україні. Найголовніше, що у нас є бажання розвивати спорт на теренах Львівської області. Я дякую спортсменам за те, що берете участь в цьому заході. Бажаю, щоб у вашій спортивній кар’єрі було якогомога більше успіхів, перемог. Спорт – це сила, краса здоровий спосіб життя”, – зазначив Роман Филипів.

Окрім того, Роман Филипів вручив посвідчення “Майстер спорту України міжнародного класу” Олені Овчинніковій.

Відтак, у 2018 році такі змагання відбуватимуться вдруге і передбачають шість поєдинків з джиу-джитсу, самбо, кіокушинкай карате, боротьби на поясах Алиш, карате та фрі-файту.

За нагороди змагатимуться провідні спортсмени України, зокрема чемпіон Всесвітніх ігор 2017 року з карате, який тричі очолював рейтинг змагань K1 Premier League Станіслав Горуна, а також чемпіон Всесвітніх ігор 2017 року з джиу-джитсу, чемпіон Європи 2017 року та чемпіон світу серед молоді 2017 року Богдан Мочульський.

У програмі змагань передбачені показові виступі представників черліденгу, ушу, хортингу, капоейро та айкідо.

Зазначимо, що цей Всеукраїнський проект організований під патронатом громадської організації «Спортивний комітет України»
Довідково:

Ukrainian Combat Games – це мультиспортивний шоу-турнір, де на одній арені збираються кращі представники бойових мистецтв. Всеукраїнські ігри єдиноборств беруть свій початок з 2011 року, коли було проведено перший турнір подібного формату. Саме Україна стала першою державою, в якій провели національний формат Всесвітніх ігор з бойових мистецтв.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*