На Львівщині стартувало свято сім’ї «Буде родина-буде Україна!»

Сьогодні, 26 травня, на Львівщині вже вчетверте відбувається свято сім’ї. Захід проводять в межах відзначення Міжнародного дня сім’ї під гаслом «Буде родина-буде Україна!».

Учасників свята привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю усіх присутніх, адже сьогодні ми відзначаємо також і Міжнародний день сім’ї. Кожен з вас – це своя історія успіху, кожен з вас – це маленька країна, яка будує нашу велику Україну. Особливо це важливо упродовж останніх років, коли надзвичайно актуальним є внесок кожного у майбутнє нашої країни. Адже від кожного з нас залежить в якій країні будемо жити, від кожного з нас залежить, яких дітей ми виховаємо і наскільки вони будуть успішними. І сьогодні дуже важливо відчувати відповідальність цього дня. Чужих дітей не буває. Ті цінності, які сповідує наша країна, мистецькі, цінності української мови, церкви, любові до української землі ми передаємо нашим дітям та онукам. Дякую організаторам і тим родинам, які сьогодні присутні тут, а також тим родинам, про які ми сьогодні будемо говорити, адже саме ви є хорошим прикладом того, як найвищі цінності сім’ї та дитини потрібно будувати тут в Україні. Адже ми – сильна українська нація, потужна нація за своїм корінням та історією, зі своїми воїнами, героями, вченими, митцями, інженерами.  Свято сім’ї – це не свято одного дня, а це щоденна турбота про свою сім’ю та родину»,- зазначив Ростислав Замлинський.

Мета заходу – пропагувати українські, традиційні, християнські сімейні цінності та популяризувати здоровий спосіб життя через духовні відносини, сімейні спортивні змагання, творчі дитячі виступи.

Відтак, в межах заходу відбулась святкова хода до площі біля пам’ятника Івану Франку. Опісля – концерт за участю родинних і дитячих колективів, а також відомих виконавців. У програмі свята: святкова молитва, цікаві дитячі забави, спортивні показові змагання, різноманітні майстер-класи, ярмарок.

Також цьогоріч  у межах фестивалю запрезентували  фотопроект «Чорнобривці. Уквітчані долею». Це проект про успішні львівські родини, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання «Мати-героїня».

Організатори заходу – ГО «Українська молодь – Христові», ХЄЦ «Гефсиманія» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, СПГО«Майбутні батьки України», Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

 

Довідково

Міжнародний день сім’ї (International Day of Families), що відзначається щорічно 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня ставить на меті звернути увагу громадськості країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою. Будучи одним з основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по- своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формуючи їх.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*