На Львівщині стартувала VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

9 квітня з ініціативи управління сім`ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім`ї та молоді облдержадміністрації відбулася координаційна нарада щодо організації та проведення VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Під час наради повідомлялось про хід акції на Львівщині. Зокрема, 7 квітня у спорткомплексі «Грація», що розташований в ТВК «Південний», відбувся перший збір коштів. У вищих навчальних закладах та середніх школах будуть розміщені скриньки. Вже відправлені листи церквам, парафіям з проханням допомогти у зборі коштів. Окрім того, є домовленість з футбольним клубом «Карпати», під час матчів якого, волонтери будуть ходити зі скриньками. Також заплановано благодійний велопробіг та благодійні концерти.

Нагадаємо, з 7 по 28 квітня у Львові та області проходить VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Метою акції є збір коштів для закупівлі медичного обладнання для людей з вадами слуху.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*