На Львівщині стартувала Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

Сьогодні, 16 жовтня, у Львівському Палаці мистецтв розпочалась ХІХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», що відбувається в межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. Свій туристичний потенціал на XVIII Міжнародній виставці-ярмарку «ТурЕКСПО» представлять 7 країн світу та 17 областей України.

Під час виставки представники міжнародних туристичних організацій та керівники закладів розміщення відпочинку та оздоровлення зможуть зустрітися, обмінятись досвідом т а налагодити контакти для подальшої співпраці.

Основна мета виставки – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

«Для Львівщини розвиток туризму є одним із пріоритетних завдань. Тому стратегія розвитку області передбачає підвищення туристичної привабливості. Формування позитивного туристичного іміджу Львівщини сприятиме також розвитку інфраструктури. Це надає можливість реалізовувати багато заходів з допомогою міжнародної технічної допомоги та проектів Уряду. Сьогоднішня виставка важлива тим, що може стати майданчиком для плідних комунікацій та зародження нових проектів», – наголосила керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: туристичні фірми, ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, розважальних закладів, інвестори та активні туристи.

Одночасно з виставкою «ТурЕКСПО» відбувається виставка «Готельний та ресторанний бізнес». Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності триватиме до 18 жовтня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*