На Львівщині стартувала лісокультурна кампанія: посадили близько мільйона сіянців

На території державних лісогосподарських підприємств розпочалася весняна лісокультурна кампанія. В перший тиждень її проведення підприємства Львівського ОУЛМГ створили лісові насадження на площі понад 200 га, де висаджено близько 1 мільйона сіянців головних лісоутворюючих деревних порід. 

Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

З метою громадського контролю за якістю проведення лісокультурних робіт на сайтах державних лісогосподарських підприємств управління та офіційному сайті Львівського
ОУЛМГ http://www.lvivlis.com.ua/uk/Lisovidnovluvalny_roboty/ висвітлено зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення на 2016 рік.

В цьому році, уже традиційно 11-й рік поспіль, проводитиметься всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка стартує  21 березня у “Всесвітній день лісівництва”.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує громадськість долучитися до весняної акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” та взяти  участь у садінні лісових культур та інших заходах, які будуть заплановані в рамках акції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*